Siedzący tryb życia, nieregularne posiłki i podjadanie niezdrowych przekąsek sprzyjają odkładaniu nadmiernych kilogramów w postaci tkanki tłuszczowej.

Z kolei modne diety dostępne w kolorowych czasopismach, popularnych serwisach społeczenościowych, czy na blogach internetowych, to niebezpieczna pułapka grożąca w najlepszym przypadku – efektem jo-jo, w najgorszym- zaburzeniami metabolizmu i rozwojem chorób metabolicznych.

W trosce o tych, którzy sposobu na zrzucenie dodatkowych kilogramów szukają w internecie, przygotowaliśmy zbilansowane, smaczne i urozmaicone przepisy dietetyczne, który pomogą  zredukować tkankę tłuszczową, jednocześnie dostarczając niezbędnych składników odżywczych, kształtując prawidłowe nawyki żywieniowe i pozwalając zachować wymarzony efekt na stałe.

Zdrowe, szybkie i proste przepisy, z którymi doskonale poradzi sobie amator gotowania jak i które doceni miłośnik czasu spędzanego w kuchni, oparte na łatwo dostępnych produktach spożywczych, z powodzeniem będą mogły zagościć w menu wszystkich domowników, oszczędzając tym samym cenny czas.

Jednocześnie mając na uwadze trudności w regularnej realizacji zakupów spożywczych, zaprojektowaliśmy system zamienników, ułatwiający realizację jadłospisu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi- oczywiście bez wychodzenia z domu!

ZAMÓW ONLINE


  • Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania! 609 325 401 lub 792 621 963

  • Informacje Ogólnekontakt@dietetykpoznankepno.pl

  • Zachęcamy do wysyłania wiadomości wraz z podaniem Państwa zamówienia: PROGRAM REDUKCJA. Skontaktujemy się mailowo w celu uregulowania płatności za daną usługę i przystąpimy do jej realizacji.

Zamówienie