Potrzebujesz porady dietetycznej?

Stosujesz się do ogólnych zaleceń żywieniowych, a masa ciała stoi w miejscu i zastanawiasz się co mógłbyś zmienić?  Chcesz skonsultować swój codzienny jadłospis i zweryfikować błędy? Nie wiesz jak powinna wyglądać dieta w jednostce chorobowej z którą się zmagasz, a może masz wątpliwości czy dieta Twojego dziecka jest właściwie zbilansowana?

Służymy swoją pomocą. Wykwalifikowani eksperci Poradni Dietlife udzielą rzetelnej porady, odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą zmodyfikować dotychczasowe błędy. Czas trwania porady to około 45 minut.

Zamów teleporadę, a my skontaktujemy się w ustalonym, dogodnym dla Państwa terminie, aby służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Teleporada może być zrealizowana poprzez kontakt telefoniczny lub komunikator Skype.

Chcesz odbyć pierwszą wizytę ONLINE zamiast w gabinecie?

Dla osób, które chciałyby skorzystać z usług naszej poradni a nie mogą pojawić się na wizycie w gabinecie oferujemy Konsultację Skype w ramach pierwszej wizyty przed ułożeniem indywidualnej diety. Podczas konsultacji Dietetyk zbiera wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz prowadzi edukację żywieniową. Czas trwania wizyty to około 45 minut.

Pierwsza konsultacja Skype / Telefon z jadłospisem - Klinika Diety ...

ZAMÓW ONLINE TELEPORADĘ/ PIERWSZĄ WIZYTĘ ONLINE


  • Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania! 609 325 401 lub 792 621 963

  • Poinformuj nas jeśli KONSULTACJA SKYPE ma być Twoją pierwszą wizytą przed ułożeniem indywidualnej diety!


  • Zachęcamy do wysyłania wiadomości wraz z podaniem Państwa zamówienia: TELEPORADA/ KONSULTACJA SKYPE lub PIERWSZA WIZYTA ONLINE. Skontaktujemy się mailowo w celu uregulowania płatności za daną usługę i przystąpimy do jej realizacji. Cena: 100 zł